سرخط خبرها
ad
دو تن از مسئولان قزوین، دوتابعیتی بودن خود را تکذیب کردند

مسعود نصرتى  گفت: نفس عمل صورت گرفته در مجلس و شناسایی چنین افرادى برای  شفاف‌سازى امور کار درستی است؛ اما من نه تنها تابعیت و اقامت کشور دیگرى را ندارم، بلکه هیچ اقدامى هم در این باره نکرده‌ام.

وی خاطرنشان کرد: انگیزه‌اى براى گرفتن تابعیت کشور دیگر نداشته و همانطور که در فهرست منتشر شده آمده، مجلس از کلمه “احتمال” استفاده کرده است که این ظن و احتمال را به طور کامل تکذیب می‌کنم.

 

من نه تنها تابعیت و اقامت کشور دیگرى را ندارم، بلکه هیچ اقدامى هم در این باره نکرده‌ام! / انگیزه‌اى براى گرفتن تابعیت کشور دیگر نداشته و کاملا تکذیب می کنم!

جواد کریمی قدوسی اخیرا در جلسه مجلس بعد از طرح ادعا‌هایی درباره وجود افراد دوتابعیتی در میان مسئولان گفت که لیستی از اسامی دوتابعیتی‌ها را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهد تا پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

او در راهروی مجلس حاضر شد و این لیست را در بین تعدادی از خبرنگاران پخش کرد. وقتی از او خواسته شد که به همه خبرنگاران این لیست را بدهد، گفت که تنها به خبرنگاران رسانه‌های ارزشی این لیست را خواهد داد. لیست منتشر شده توسط کریمی قدوسی شامل دو قسمت است.

بخش اول شامل اسامی ۲۵ فرد از مسئولان و وابستگان آن‌ها می‌باشد که در عنوان این لیست آمده: «فهرست افرادی که براساس مدارک موجود ظن قوی بر داشتن تابعیت مضاعف یا اقامت وجود دارد لیست دوم هم شامل ۴۶ مسئول در رده‌های مختلف کشور بود که در ابتدای این لیست نیز آمده: «فهرست افراد مظنون به تابعیت مضاعف، گیرین کارت یا اقامت سایر کشور‌ها براساس شواهد و قرائن احتمالی».

گفتنی است جواد کریمی قدوسی (زادهٔ ۱۳۴۴ مشهد) سیاستمدار، هم‌اکنون در دوره دهم مجلس شورای اسلامی به عنوان نمایندهٔ مشهد در مجلس حضور دارد.

وی پیشتر در دورهٔ هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی نیز نماینده مشهد بود. کریمی قدوسی دارای گرایش اصول‌گرایی است و از اعضای جبهه پایداری به‌ شمار می‌آید.

منبع: تابناک

لینک کوتاه :
ad

درباره نویسنده

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی و اجرا : پرشین ورک